13 placówek w sieci Grupa Blue Medica - kilka słów o nich!

13 placówek w sieci Grupa Blue Medica - kilka słów o nich!

Grupa Blue Medica jest właścicielem ogólnopolskiej sieci nowoczesnych placówek medycznych. Nasze przychodnie oferują zarówno bezpłatne usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje ze specjalistami w ramach NFZ, jak i prywatne wizyty u lekarzy specjalistów w ofercie indywidualnej oraz abonamentowej. Celem naszej działalności jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, dlatego personel pracujący w Grupie Blue Medica to lekarze z bogatym doświadczeniem klinicznym i nierzadko dużym dorobkiem naukowym. Podmioty należące do Grupy Blue Medica tworzą najszybciej rozwijającą się sieć w ochronie zdrowia w Polsce. Nasza Grupa prowadzi przychodnie w wielu miastach w Polsce. Poniżej kilka słów o naszych placówkach.

Noble Medicine Premium sp. z o.o. – Warszawa, ul. Bagno 2d

Noble Medicine, to ekskluzywne miejsce, skupiające wszystkie niezbędne poradnie specjalistyczne. Wśród nich poradnia: alergologiczna, chirurgiczna, dermatologiczna, diabetologiczna, ginekologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, neurologiczna, onkologiczna, ortopedyczna, okulistyczna czy urologiczna. Wszyscy specjaliści tworzą zespół ekspercki, który kompleksowo dba o zdrowie pacjenta w ramach wybranych pakietów zdrowotnych. Wieloletnie doświadczenie i nierzadko duży dorobek naukowy specjalistów pozwala na trafniejsze i szybsze diagnozowanie nawet rzadkich jednostek chorobowych. Tajemnicą sukcesu jest otoczenie kompleksową opieką pacjenta na wszystkich płaszczyznach zdrowia człowieka (nawet reprezentowanie w imieniu pacjenta, dostarczanie leków zgodnych z receptą, opieka nad dziećmi w razie hospitalizacji). W trosce o czas naszych klientów dysponujemy gabinetami zabiegowymi, w których już podczas wizyty przeprowadzamy podstawowe badania, pozwalające na wstępną diagnozę. Skrócenie czasu oczekiwania na wyniki, a następnie szybkie wprowadzenie odpowiedniego leczenia pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne pacjenta.

NZOZ Blue Medica Łódź sp. z o.o., ul. Zgierska 211

Blue Medica Łódź, to klinika medyczna, oferująca prywatne konsultacje specjalistyczne z zakresu: ortopedii, ortopedii dziecięcej, endokrynologii, neurologii, pediatrii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, medycyny pracy, immunologii czy dietetyki. Placówka posiada kontrakt z NFZ w ramach którego można bezpłatnie skorzystać z konsultacji z lekarzem medycyny rodzinnej, pediatrą, neurologiem, a także wykonać podstawowe badania laboratoryjne. Blue Medica Łódź, to nowoczesne gabinety, a także sprzęt medyczny jak np.: pracownia ultrasonograficzna, EKG, spirometr czy analizator składu masy ciała.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica sp. z o.o., Elbląg, ul. Węgrowska 3

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica to nowoczesne centrum zdrowia. Placówkę tworzy wykwalifikowany zespół kilkudziesięciu znanych i cenionych lekarzy różnych specjalizacji. Przychodnia funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i zapewnia usługi medyczne na profesjonalnym poziomie. Dużym atutem są zabiegi wykonywane w ramach chirurgii jednego dnia – mało inwazyjne i bezpieczne, a także szeroka oferta z zakresu rehabilitacji, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Pacjenci mają dostęp do wygodnego parkingu i kącika zabaw dla dzieci. Obiekt jest wyposażony w windę dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Placówka posiada kontrakt z NFZ.

NZOZ Medyk sp. z o.o., Bełchatów, ul. Turkusowa 7

NZOZ Medyk w Bełchatowie funkcjonuje od grudnia 1999 roku i od tego czasu ilość zapisujących się do tej przychodni pacjentów stale rośnie. Obecnie w bełchatowskiej placówce zapisanych jest już ponad 10 000 pacjentów. Dzięki wysoce wykwalifikowanemu personelowi i wysokiej jakości świadczonych usług przychodnia cieszy się dużym zaufaniem. NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne (neurologia, ortopedia, laryngologia, endokrynologia), które są częściowo refundowane.

Przychodnia Zdrowia Gambit Lubawka sp. z o.o, ul. Wojska Polskiego 16

Przychodnia Zdrowia Gambit, to placówka oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną w ramach kontraktu NFZ. Dodatkowo świadczone są odpłatnie usługi specjalistyczne z zakresu reumatologii, rehabilitacji czy ortopedii (w tym USG ortopedyczne).

Centrum Medyczne Volver sp. z o.o., Radomsko, ul. Kościuszki 4

Centrum Medyczne Volver, to placówka działająca w ramach NFZ. W przychodni oferowane są usługi z zakresu alergologii, chirurgii, dermatologii, endokrynologii, laryngologii, ginekologii, laryngologii, urologii, ortopedii, reumatologii, psychiatrii, logopedii, psychiatrii, fizjoterapii czy medycyny pracy i sportu. Szeroki wachlarz usług sprawia, że pacjenci chętnie korzystają z możliwości placówki. Posiadając Kartę Pacjenta Enel Med można korzystać z usług medycznych z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, badań diagnostycznych, medycyny pracy. Kolejno klienci PZU mogą korzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych wykonywanych na nowoczesnym sprzęcie. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz badań laboratoryjnych podstawowych i wysoko specjalistycznych, bez skierowania, z możliwością internetowego odbioru wyników. W Centrum Medycznym Volver dostępny jest system finansowania usług w systemie ratalnym – MediRaty. Dla pacjenta to minimum formalności, możliwość uzyskania finansowania w przedziale od 500 zł do 50 000zł, brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie, okres spłaty do 5 lat.

Przychodnia Studencka.eu, różne miasta

Przychodniestudenckie.eu, to projekt nowoczesnych placówek medycznych oferujących bezpłatne leczenie dla studentów w ramach kontraktu z NFZ. Poradnia wystawia respektowane przez uczelnie wyższe dokumenty i druki (m.in. zaświadczenia kwalifikujące do nauki na uczelni). Dodatkowo pacjenci Przychodni Studenckiej mogą skorzystać bezpłatnie z prywatnych poradni: okulistycznej, ginekologicznej, dietetycznej i ortopedycznej. Aktualnie prężnie funkcjonują przychodnie w Lublinie, Kielcach, Łodzi i Warszawie. W trakcie otwarcia placówki w Krakowie i Toruniu. Na tym jednak nie przestajemy rozwoju sieci. W planach pomysłodawców są przychodnie we wszystkich dużych miastach akademickich.

Mobilne Badania sp. z o.o., Zgierz, ul. Wiewiórcza 18

Na koniec warto także wspomnieć o mobilnej placówce medycznej, która ma nieco inny charakter, lecz znacząco uzupełnia działania sieci. W ramach Mobilnych Badań realizowane są kampanie mające na celu promocję zdrowego stylu życia oraz profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych. Gabinet na kółkach umożliwia przeprowadzenie większości podstawowych badań w dowolnym miejscu – zarówno w busie, namiocie jak i w zakładach pracy, czy nawet w centrum handlowym. Organizacja mobilnej przychodni jest doskonałym sposobem na dotarcie do pacjenta z pełnym pakietem badań medycznych. Podsumowując, Grupa Blue Medica w rozumieniu wszystkich spółek, to sieć 13 prężnie działających placówek medycznych, zatrudniająca ponad 300 pracowników oraz firmy zewnętrzne i podwykonawców. Marzeniem zarządu jest być w posiadaniu 20 przychodni, które będą rozwijane przez ambitnych, zaangażowanych pracowników.

Projekt bez tytułu(6).pngProjekt bez tytułu(5).pngProjekt bez tytułu(4).pngProjekt bez tytułu(3).pngProjekt bez tytułu(2).pngProjekt bez tytułu(16).pngProjekt bez tytułu(17).pngProjekt bez tytułu.pngProjekt bez tytułu(1).png
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.